Önkormányzati hírek

Segítsünk a bajban lévő solymáriakon!

2022. 07. 01.|

Péntek délután a Solymári Polgármesteri Hivatalban az összehívott környékbeli települések képviselőit arra kérték a DMRV és Katasztrófavédelem vezetői, valamint dr. Vitályos Eszter, dr. Dukai Miklós és Menczer Tamás államtitkárok, hogy az eddig megkezdett víztakarékosságot lehetőségeikhez Tovább»

Polgármesteri videójegyzet – 2022. június 30.

2022. 06. 30.|

👉Vízhiány a fő témánk ezekben a napokban: polgármesteri döntés: ivóvízzel nem locsolhatunk, moshatunk autót vagy tölthetünk medencét, közterület felügyelő is ellenőrizheti! Figyeljünk oda egymásra! DMRV ügyvezető igazgató látogatása lajtos kocsik Média szereplések 👉Beadtunk vízmegtartásra pályázatot! Tovább»

Vízkorlátozás elrendelése!

2022. 06. 30.|

ELSŐ fokú vízkorlátozás elrendelése Településünk lakosainak egy része tegnap már gyakorolta a víztakarékos megoldásokat, mert hőségben vízzel szakososan ellátott területekről kaptunk pozitív jelzést, de a jelek szerint ez mégsem volt elég, ugyanis a DMRV Zrt. Tovább»

1.2022. 07.

Környékbeli faluvezetők és államtitkárok, országgyűlési képviselők közös videója a vízkorlátozásról

Felvetésünkre, hogy a solymári válságtanácskozáson résztvevők (köztük Komlós Tibor pilisborosjenői alpolgármester) egy közös kisfilmben kérjék a lakosokat ivóvíztakarékosságra, Menzer Tamás államtitkár úr stábja sietett a jelenlévők segítségére. A film az alábbi linken tekinthető meg: https://www.facebook.com/menczer.tamas/videos/573088737770323 Tovább»

Tovább az összes hírre

Eseménynaptár

2022 július

hét ked sze csü pén szo vas
1
  • Rocky tábor, Faluház nagyterem
  • Angol kézműves tábor, Faluház 4. terem
  • Néptánc tábor, Polgármesteri Hivatal nagyterem Fő út 16.
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
  • Zöldhulladék (korlátlan)
30
31

A Pilisborosjenői Hírmondó letöltése pdf formátumban

Lazareth rendezési terve és adategyeztető űrlap

Pilisborosjenő Önkormányzata régi honlap

Jegyzetek

30.2022. 06.

Polgármesteri videójegyzet – 2022. június 30.

👉Vízhiány a fő témánk ezekben a napokban: polgármesteri döntés: ivóvízzel nem locsolhatunk, moshatunk autót vagy tölthetünk medencét, közterület felügyelő is ellenőrizheti! Figyeljünk oda egymásra! DMRV ügyvezető igazgató látogatása lajtos kocsik Média szereplések 👉Beadtunk vízmegtartásra pályázatot! Tovább»

23.2022. 06.

Polgármesteri videójegyzet – 2022. június 23.

Videójegyzetem tartalmából: 👉A tornaterem használatbavételi engedélye június 16-án megérkezett 👉A Tücsök utca ideiglenes vízelvezetése is elkészült 👉Amit az önkormányzat csőtörések ellen tehet 👉Szociális térkép és Településfejlesztési koncepció a honlapon  👉Vízminőség ellenőrzés mindkét patakon 👉Kamera telepítés Tovább»

Tovább az összes jegyzetre

Kérdése, észrevétele van? Írjon nekünk!

Írok

Koronavírus

Évente egyszer a falunkban ingyenes a felnőtteknek a hallásvizsgálat és a szájüregi- és gégerák szűrés

2021. 03. 22.|

Mindkét esetben kizárólag telefonos időpont egyeztetés alapján: 06 20 322 67 76   Gyermek és felnőtt fül-orr-gégészeti magánrendelés Dr. Csányi Márta Pilisborosjenői Egészségház /Pilisborosjenő, Fô u.18., a Művelődési ház mellett/   A doktornő a lakosság Tovább»

Tovább az összes Koronavírus hírre