ÁLLÁSPÁLYÁZAT
PILISBOROSJENŐ KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
Pilisborosjenő Község Önkormányzata
pályázatot hirdet Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében
falugondnokság csoportvezető
Munkakör/feladatkör betöltésére

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok):

A közterületek, önkormányzati tulajdonú ingatlanok
és utak karbantartásával, síkosságmentesítésével, zöldterületek kezelésével, közterületek
tisztaságának fenntartásával, valamint a település üzemeltetésével kapcsolatos egyéb feladatok
ellátása, szakszerű, törvényes működtetése, ellenőrzése, irányítása, képviselete.

Kapcsolattartás a fenntartóval, intézményekkel, 5 fős falugondnokság irányítása.

Éves munkaterv készítése, aktualizálása és megvalósítása.

Betöltendő állás szakmacsoportja: üzemeltetés

Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Egyéb

Betöltendő állás jogviszonya: Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:

Határozatlan, 40 óra,
Általános, Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Pilisborosjenő

Álláshirdető szervezet bemutatása:

Pilisborosjenő 4400 fős község Budapesttől 4 km-re.

Önkormányzati kezelésű úthálózat hossza mintegy 45 km, a kezelendő zöldterület nagysága
mintegy 200.000 négyzetméter.

A határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony esetén 4 hónap
próbaidő kerül kikötésre.

Munkavégzés helye: Pilisborosjenő közigazgatási területe, kezdés 2024.
06.03.

vagy megegyezés szerint. Illetmény és juttatások a kjt. szerint az irányadók, illetve
megbeszélés szerint.

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés
feltételei:

próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet
honlap címe stb.):

Pályázat benyújtásának módja: Személyesen leadva

Pilisborosjenő Község
Önkormányzata (2097 Pilisborosjenő, Fő utca 16.) ügyfélszolgálatán Szalainé Meződi Adrienn
munkaügyi ügyintézőnek címezve vagy email-en mezodi.adrienn@pilisborosjeno.hu címre.

A borítékra és/vagy email tárgyába kérjük odaírni: Falugondnokság csoportvezető pályázat

Pályázati feltételek:
Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
– Büntetlen előélet
– Cselekvőképesség
– Magyar állampolgárság