Indul a fogászati rendelés!
Megérkezett a régóta várt engedély, ezért a jövő hét elején megtörténik az átköltözés az ürömi rendelőből és 2021. november 18-án megkezdi nálunk a rendelést dr. Bernád Zsolt. Isten hozta minálunk! Először azokat látja el a doktor úr, akiket Ürömben már nem tudott fogadni: kérjük, hogy jelentkezzenek! Januártól körülbelül (ehhez újabb engedélyekre várnak) már heti 5 Tovább»










