Piac nyílt a volt Téglagyárnál
Tömöri Balázs polgármester beszéde a megnyítón: Hatalmas meglepetés volt számunkra a hír, hogy két helyi vállalkozás összefogott és az egyik földterületére a másik termelőket hoz, ezáltal a külső településrész kap egy saját piacot, ahová ha átlátogatnak az ófalusiak - akár az erdőn keresztül kirándulva -, akkor a kapcsolatok is épülhetnek a településrészek között. Talán sokan Tovább»










